A Napsugár Öttusa Bajnokság mozgásra serkenti a kisdiákokat, megismerteti őket a sport nemes versenyszellemével, az összefogás erejével. Felfedezhetjük a közös felkészülés örömét és a sport egészségre gyakorolt jótékony hatását.  Hargita megye döntőjét iskolánk csapata: Kercsó Ágota, Mátyus Boróka, Bedő László és Balázsi Bálint nyerte. Ők képviselhetik megyénket a kolozsvári országos bajnokságon. 

Köszönjük a precíz, pontos felkészítést Feleki Attila testnevelő tanárnak!

 

Gratulálunk! Büszkék vagyunk rátok!