Az egész Fuss neki lényege az, hogy adományokat gyűjtsünk iskolaszépítés céljából. Szeretnénk iskolánk bejáratát díszíteni névtáblával, virágtartókkal, kertelemekkel és használatba állítani egy iskolazászlót –iskolacsengővel. Mindezt az iskolai szimbólumunkkal díszítenénk: vidám, színesceruza mintával!
Nos, ezért a célért a mi iskolánknak van 14+1 Nagykövete, akik október 11-én rajthoz állnak a közeli domboldalon és több kilométert futnak. Ingben és gatyában…Közben, akinek tetszik az ötlet és szeretné az elgondolást kiviteleztetni, pénzt adományoz valamelyik futónak. Így a 14+1 ember gyakorlatilag pénzt gyűjtöget az ISKOLAI SZIMBÓLUMOKRA. A 14 nagykövet megtekinthető a www.fussneki.ro/Szervezetek/ AC Eufonia oldalon.
Az adományokat el lehet juttatni a következő utakon:
- direkt a futónak adni, aki továbbítja az SZKA-nak ( aki a projektet vezeti )
- az iskolában az Egyesületünkhöz eljuttatni tanítón/ osztályfőnökön keresztül- ahonnan szintén az SZKA-hoz kerül az adomány,
- online utalni a fussneki.ro honlapon keresztül,
- bankon keresztül utalni,
- szponzorizálás útján keresztül utalni, amihez szerződés kell
Az adományozás nem kötelező, opcionális.
Az adományokat október 11-ig lehet felénk irányítani.
Az összegyűlt adomány 90%-át az SZKA átutalja nekünk, amikor a tervet megvalósítjuk. A végén médiában és hivatalos utakon elszámolunk a projekttel. Persze veletek is.
Fontos tudnivaló: aki onlinen adakozik, csak az jelenik meg név szerint a fussneki.ro honlapon.
Aki osztályszintű gyűjtés részese, ott az osztály jelenik meg a honlapon ( pl. VI.A.)
Minden jó szándékú adakozót megnevesítünk jelen hirdetőtáblánkon és az iskola honlapján ( www.orbanbalazs.ro) a futás lejárta után.
Nos, neki futunk???